VLEE Toolkit Wprowadzenia


 

Komunikacja wizualna to proces, który może pomóc inżynierom w prostszym przekazywaniu złożonych pomysłów. W ostatnich latach narzędzia cyfrowe zmieniły proces komunikacji wizualnej. JEDNAK cyfrowe umiejętności wizualne wciąż nie są szeroko promowane w edukacji inżynierskiej. Ponadto nasze badania wykazały brak zrozumienia znaczenia umiejętności wizualnych i myślenia w zakresie edukacji inżynierskiej. Ten zestaw narzędzi jest praktycznym źródłem, które ma na celu rozwiązanie tego problemu.

Nasz zespół ekspertów VLEE składający się z edukatorów inżynierii i pedagogów zapewnia praktyczne wskazówki dla wykładowców na kierunkach inżynierskich dotyczących włączania cyfrowych narzędzi projektowych do ich codziennej pracy, ostatecznie poprawiając jakość i trafność edukacji, którą zapewniają swoim uczniom.

Dla ucznia korzyści są dwojakie; zwiększą swoje umiejętności wizualne i kompetencje cyfrowe, jednocześnie przygotowując się do wejścia w inteligentny cyfrowy świat pracy w Przemyśle 4.0.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawem narządzi, który zawiera 25 najlepszych narzędzi wizualnych wspomagających edukację inżynierską.

Jak korzystać z zestawu narzędzi

Nasz zestaw narzędzi składa się z 6 sekcji, możesz wyświetlić podgląd zawartości każdej z tych sekcji, klikając poniższe wizualizacje.

Pobierz sekcje zestawu narzędzi, aby korzystać z elementów interaktywnych, oglądać filmy i nie tylko.